Jeśli jesteś fanem automatów do gry, ale masz już serdecznie dość dziwnych, nietypowych rozgrywek typu Gonzo’s Quest, Magic Portals, Soccer Safari czy Santas Wild Ride, gdzie miejsce zwykłych symboli zastępują czarodzieje, gwiazdki, ciasteczka i tym podobne, Retro Reels na pewno przypadnie ci do gustu. To nowy, nieskomplikowany automat do złudzenia przypominający starodawne maszyny wrzutowe, które przed laty można było spotkać niemal w każdym barze.

Retro Reels to bez wątpienia wielka gratka nie tylko dla osób, które tęsknią za latami 80. oraz tych, którym z jakiegoś powodu nie po drodze ze współczesnymi internetowymi slotami, ale również dla miłośników prostoty i elegancji. W Retro Reels mamy pięć bębnów i dwadzieścia linii płatności, zaś losowane symbole to popularne owoce (śliwki, wiśnie itp.), dolary i siódemki. Najbardziej opłacalna jest kombinacja składająca się z pięciu symboli dolara, chociaż wysoką nagrodę wygramy też, gdy wypadną nam czerwone i niebieskie siódemki. Wersja podstawowa Retro Reels nie posiada dodatkowej funkcji gamble. Znajdziemy ją jednak w jednej z kilku innych odmian tej gry: Extreme Heat.

Automat Retro Reels pojawił się na rynku niedawno, kilka tygodni temu, dlatego większość e-kasyn jeszcze go nie udostępnia, ale jeżeli chciałbyś na nim zagrać, możesz to zrobić tutaj: https://admiralspot.com/pl/promotions/bonus.

Retro Reels – klasyka wśród automatów
Tagi:        

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *