Dazzle Me to nowość od Net Entertainment, znanej europejskiej firmy tworzącej oprogramowania dla kasyn i sloty typu one-armed bandit. Tak jak inne automaty ze stajni Net Entertainment Dazzle Me posiada sporo ciekawych funkcji, w tym między innymi: mnożniki wygranych, darmowe spiny i grę automatyczną z aż tysiącem spinów.

W Dazzle Me gracze mają do dyspozycji 5 trzy, cztero i pięciokolumnowych bębnów oraz całkiem sporo, bo aż siedemdziesiąt sześć linii wypłat. Oznaczenia na bębnach są raczej tradycyjne, przedstawiają głównie różnokolorowe kamienie szlachetne, liczbę 7, jak również wild zastępujący wszystkie inne symbole i free spins generujące nawet 16 bonusowych rund. Najniższa możliwa wartość zakładu w tym slocie to minimum 20 centów.

Dazzle Me to bez wątpienia jeden z najbardziej nietypowych i innowacyjnych automatów one-armed bandit. Jego zaletą jest to, że jest dostępny w wersji na smartfony i tablety, ponieważ zdaniem Net Entertainment to właśnie smartfony i tablety są przyszłością gier slotowych.

Dazzle Me – nowa gra ze stajni Net Entertainment
Tagi:        

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *