Z pewnością większość z Was zna ze starych amerykańskich filmów maszyny do gry, do których wrzucało się monetę, pociągało za dźwignię i gdy wylosowana została konfiguracja identycznych symboli wygrywało pieniądze. Ta gra nazywa się one-armed bandit (jednoręki bandyta). Swego czasu tego rodzaju maszyny były wyjątkowo popularne w Stanach Zjednoczonych i nie tylko, mogliśmy je spotkać w prawie każdym barze i salonie gier.

Teraz nie można już spotkać tych automatów w knajpach, ale od niedawna możemy spróbować swojego szczęścia w one-armed bandit za pośrednictwem sieci. Gra online ma bez wątpienia mnóstwo plusów, przede wszystkim dostępność. Potrzebny nam tylko laptop albo smartphone z dostępem do internetu i kilka PLN do dyspozycji. Jak się okazuje, internetowa wersja jednorękiego bandyty cieszy się taką samą popularnością co klasyczna odmiana tej gry – jak pokazują statystyki, próbuje w niej szczęścia prawie 54% internautów.

Na czym polegają reguły gry na internetowym automacie one-armed bandit? Na początek trzeba założyć konto w internetowym portalu udostępniającym jednorękiego bandytę online, potem dokonujemy wpłaty na założone konto i rozpoczynamy grę. Na ekranie wyświetla nam się identyczny obraz co w barowym automacie, z tą różnicą, że zamiast dźwigni mamy odpowiedni button, w który należy kliknąć, by rozpocząć losowanie. Jeżeli komputerowy algorytm wylosuje konfigurację jednakowych symboli w jednej linii, to oznacza, że wygrana jest nasza.

Dziecinnie proste, co nie?

Internetowe automaty do gry

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *